Řadové rodinné domy „Rovinky“

O projektu

Sedm nově budovaných řadových rodinných domů navazuje na klidnou lokalitu stávající zástavby rodinných domů v ulici Starý Dvůr ve městě Bystřice nad Pernštejnem. Rodinné domy mají obdélníkový půdorys s odskokem v severní a jižní fasádě a jsou orientovány ve směru sever-jih.

Každý dům má dvě nadzemní podlaží. V I. NP se nachází zádveří, technická místnost, WC, garáž, chodba, komora, obývací pokoj, kuchyně a jídelna. Z jídelny je balkónovými dveřmi přímý vstup na terasu a přilehlou zahradu. V II. NP se nachází chodba, druhé WC, pracovna, ložnice, koupelna, šatna a dva pokoje.

Před každým domem je zpevněná plocha z betonové dlažby, která slouží jako vstup do domu a zároveň jako plnohodnotné stání pro jeden osobní automobil. Parcely před domem jsou opticky odděleny živým plotem. Je zde veřejný chodník. Ke každému domu přináleží také oplocená zahrada.

Rodinné domy jsou připojeny na kompletní inženýrské sítě dostupné v dané lokalitě (kanalizační splašková přípojka, kanalizační dešťová přípojka, vodovodní přípojka, plynovodní přípojka, přípojka nízkého napětí elektrického vedení a přípojka sdělovacího vedení).

Z hlediska pěší a dopravní obslužnosti jsou všechny rodinné domy nově napojeny na místní síť pěší a dopravní infrastruktury města Bystřice nad Pernštejnem.

KONTAKT

PRODÁVAJÍCÍ:
Ing. David Raus
tel. 777 593 888
email: raus@luwareality.cz
INVESTOR:
SPH stavby s.r.o.
Průmyslová 1414
593 01 Bystřice nad Pernštejnem